Майстер-клас з офтальмоскопії для сімейних лікарів НКП ЦПМСД «Садгора»

опубліковано 2 лист. 2018 р., 01:43 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 лист. 2018 р., 01:44 ]
30 жовтня 2018 року
в КНП ЦПМСД «Садгора» відбувся майстер-клас з офтальмоскопії для сімейних лікарів, організований кафедрою сімейної медицини за участю завідувача кафедри офтальмології, д.мед.н., професора Ярослава Пенішкевича. На майстер-класі сімейні лікарі ознайомилися з сучасними методами діагностики патології ока, диференційною діагностикою захворювань ока (глаукома, катаракти та ін.) за даними офтальмоскопії, показанням до направлення пацієнтів на консультацію до спеціаліста – так званий «маршрут пацієнта». Після закінчення теоретичної частини майстер-класу сімейні лікарі під наглядом викладача-тренера опановували методику офтальмоскопії один на одному, використовуючи портативний отоофтальмоскоп «КaWe» своєї амбулаторії.
Під час заходу також було проконсультовано 5 хворих.