Майстер-клас з неврології для лікарів Новоселицького району

опубліковано 23 лист. 2017 р., 02:03 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 28 лист. 2017 р., 23:14 ]
22 листопада 2017 року
за ініціативи завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ професора Лариси Сидорчук за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА на базі КУ «Центр ПМСД Новоселицького району» (головний лікар - В’ячеслав Бежан) відбувся майстер-клас з неврології для сімейних лікарів, невропатологів, лікарів з медицини невідкладних станів Новоселицького району «Огляд хворого з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК). Тактика ведення, реабілітація, диспансерне спостереження сімейним лікарем».
У проведенні майстер-класу взяли участь: Лариса Сидорчук – д.мед.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини, Анна Вакарчук – к.мед.н., головний позаштатний спеціаліст з неврології Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, завідувач Центру невідкладної неврології ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-університетська лікарня», В’ячеслав Бежан – головний лікар КУ «Центр ПМСД Новоселицького району», Сергій Паушак – заступник директора ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Каріна Поп – перший заступник голови Новоселицької районної державної адміністрації,
Жвава дискусія відбулася після детального ознайомлення присутніх лікарів з клінічним маршрутом пацієнта на ГПМК. Корисною також була демонстрація Ларисою Губань (завідувач АЗПСМ с. Рідківці) та Інною Суружіу (завідувач АЗПСМ с. Ванчиківці) хворих з наслідками перенесеного ГПМК.