Майстер-клас з неврології для лікарів Глибоцького району

опубліковано 20 груд. 2017 р., 05:11 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 26 груд. 2017 р., 02:28 ]
20 грудня 2017 року
за ініціативи завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ професора Лариси Сидорчук за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА на базі КЗ «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (головний лікар – Марія Мельничук) відбувся майстер-клас з неврології для сімейних лікарів, невропатологів, лікарів з медицини невідкладних станів Глибоцького району «Огляд хворого з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу (ГПМК). Тактика ведення, реабілітація, диспансерне спостереження сімейним лікарем».
У проведенні майстер-класу взяли участь: Лариса Сидорчук – д.мед.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини, Анна Вакарчук – к.мед.н., головний позаштатний спеціаліст з неврології Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, завідувач Центру невідкладної неврології ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-університетська лікарня», Лариса Тімофті – заступник головного лікаря КЗ «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
Присутні лікарі були детально ознайомлені з клінічним маршрутом пацієнта на ГПМК. Проаналізовано 3 клінічні випадки, представлені сімейними лікарями Глибоцького району.

Розширений фоторепортаж

Сайт БДМУ