Майстер-клас з надання першої допомоги при утопленні «Drowning&Prevention»

опубліковано 11 трав. 2017 р., 23:44 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 06:41 ]
10 травня 2017 року
к.мед.н., доцентом кафедри анестезіології та реаніматології Володимиром Петриничем та асистентом кафедри сімейної медицини Маріанною Сем’янів для студентів 5-го (41 група) та 6-го (42 група) курсів медичного факультету № 3 проведено майстер-клас з надання першої допомоги при утопленні «Drowning&Prevention» за присутності завідувача кафедри сімейної медицини, д.мед.н., проф. Лариси Сидорчук.
Теоретичну частину з використанням ілюстрованої презентації провела асистент Маріанна Сем’янів, після чого практична сторона питання була покроково продемонстрована доцентом Володимиром Петриничем.
Студентам була надана можливість провести штучне дихання та непрямий масаж серця на манекені під музичний супровід символічної «Stayin'Alive».