Круглий стіл з нагоди вшанування Дня пам'яті Чорнобильської трагедії

опубліковано 20 квіт. 2016 р., 02:40 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 20 квіт. 2016 р., 04:00 ]
26 квітня 1986 року
на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталося два вибухи, які сповістили світ про трагедію. Цей день записано чорними літерами в історію людства, і немає на Землі жодної людини, яку б не торкалась дана проблема.
20 квітня 2016 року на кафедрі сімейної медицини (завідувач – проф. Л.П. Сидорчук) проведено круглий стіл зі студентами 2 групи 3 курсу спеціальності «Сестринська справа» (на основі повної загальної середньої освіти) коледжу БДМУ (заступник директора коледжу з виховної роботи – доц. О.А. Петринич) та студентами 2 групи 6 курсу медичного факультету № 1. Під час заходу викладачі кафедри сімейної медицини мали можливість поділитися зі студентами власними спогадами про Чорнобильську катастрофу, а студенти розповіли, що їм відомо про вплив на здоров’я та як торкнулася їх ця трагедія. Було переглянуто тематичний документальний фільм про події у Чорнобилі та проаналізовано причини і наслідки аварії.

Сайт БДМУ