Круглий стіл до Всесвітнього дня науки

опубліковано 12 лист. 2014 р., 09:24 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 12 лист. 2014 р., 12:31 ]
12 листопада 2014 року на кафедрі сімейної медицини Буковинського державного медичного університету (БДМУ) до Всесвітнього дня науки проведено круглий стіл на тему «Наукові школи кафедри сімейної медицини: новітні розробки та завдання наукового пошуку». Засновник наукової школи молекулярно-генетичних досліджень у БДМУ, д.мед.н., професор, в.о. завідувача кафедри сімейної медицини Лариса Петрівна Сидорчук виступила модератором наукової дискусії: «Незважаючи на великі успіхи сучасних методів ранньої діагностики, лікування захворювань внутрішніх органів, впровадження нових лікарських засобів, залишається безліч питань щодо базових фундаментальних аспектів виникнення проблеми, її молекулярно-генетичного підґрунтя, що становить великий науковий інтерес, є актуальним, потребує вирішення і переосмислення на новому рівні, а також формує широке коло завдань для наукового пошуку і діяльності».
Д.мед.н, професор Семен Віссаріонович Білецький зупинився на проблемі вивчення метаболічних порушень у хворих на артеріальну гіпертензію як пріоритетному напрямку наукової діяльності кафедри сімейної медицини.
Всі науковці кафедри доповнили дискусію інформацією про власний внесок до наукового доробку та окреслили перспективи подальшого творчого пошуку.
В рамках відзначення Всесвітнього дня науки відбулася презентація стенду, на якому відображено основні здобутки наукових шкіл кафедри сімейної медицини.