Консультативний виїзд до НПЦ ПМСД БДМУ в с. Коровія

опубліковано 23 трав. 2014 р., 07:06 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 груд. 2014 р., 09:41 ]
22 травня 2014 року
співробітники кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету (БДМУ) у складі завідувача кафедри, д.мед.н., професора Семена Віссаріоновича Білецького, професора кафедри, д.мед.н., професора Лариси Петрівни Сидорчук, доцента кафедри, к.мед.н. Оксани Анатоліївни Петринич, асистента Соколенко Аліни Андріївни здійснили консультативний виїзд до Навчально-практичного центру первинної медико-санітарної допомоги (НПЦ ПМСД) БДМУ на базі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с. Коровія Глибоцького району (завідувач – Ірина Георгіївна Флюндра, за сумісництвом – асистент кафедри сімейної медицини).
Під час виїзду співробітниками кафедри сімейної медицини проконсультовано 41 хворого, які, за наявності показів, були також оглянуті в умовах амбулаторії і запрошеними вузькими спеціалістами Глибоцької ЦРЛ: хірургом Омельяном Георгійовичом Дригибкою, офтальмологом Таїсією Іванівною Ковальчук, ендокринологом Лесею Вікторівною Чугуєвою, невропатологом Лесею Василівною Мельничук, гінекологом Марією Анатоліївною Бевзюк.
Здійснення спільних консультативних оглядів представниками Буковинського державного медичного університету та спеціалістами вторинної ланки ЦРЛ було схвально оцінено пацієнтами Коровійської амбулаторії АЗПСМ, адже вони мали змогу отримати рекомендації лікарів за місцем проживання, що особливо актуально для людей пенсійного віку.