Новини‎ > ‎

Клініцисти БДМУ взяли участь у міжнародному науковому форумі

опубліковано 25 січ. 2016 р., 06:32 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 25 січ. 2016 р., 06:34 ]
З 20 по 22 січня 2016 р. у м. Дюссельдорф (Німеччина) відбувся міжнародний воркшоп «Communications and System Relevance in Liver Damage and Regeneration»
У роботі воркшопу прийняли участь завідувач кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» професор Лариса Сидорчук, професор кафедри загальної хірургії Руслан Сидорчук, заступник головного лікаря ОКУ ЛШМД-УЛ доцент Олександр Плегуца та студент V-го курсу медичного факультету № 1 Андрій Сидорчук. Представники БДМУ виступили з розгорнутими доповідями-презентаціями про результати власних клінічних та експериментальних досліджень.
Учасники конгресу з різних країн з цікавістю сприйняли інформацію про здобутки науковців-клініцистів університету. Жвавий інтерес викликала інформація про наукові здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень в роботі університетської лікарні та навчально-практичних центрів БДМУ.
Упродовж поважного наукового форуму делегати з України мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, прийняли участь у розробці нових директивних матеріалів та рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.
ЗМІ про захід: