Новини‎ > ‎

Кафедра сімейної медицини БДМУ продовжує співпрацю з практичною охороною здоров’я

опубліковано 25 трав. 2016 р., 10:06 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 26 трав. 2016 р., 05:07 ]
Кафедра сімейної медицини постійно та активно бере участь у післядипломній підготовці медичних фахівців спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина. Це і спеціалізовані виїзні майстер-класи, і цікаві профільні лекції на конференціях Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області.
Проте, кафедра усвідомлює і необхідність у безперервному навчанні-підготовці медичної сестри, як одного з основних членів командної роботи по наданню медичної допомоги населенню. Тому, коли 24 травня 2016 року на базі КМУ «Міська клінічна лікарня № 3» відбулася міська конференція середнього медичного персоналу на тему: «Невідкладна медична допомога в практиці медичної сестри» (згідно з рекомендаціями колегії управління охорони здоров'я міської ради), то до її роботи долучилася і кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету.
З лекцією «Невідкладні стани хірургічного профілю та надання допомоги у практиці медичної сестри» перед учасниками конференції, а це близько 100 медичних сестер міста, виступив доцент кафедри сімейної медицини С.І. Іващук. В конференції взяли участь також головний терапевт управління охорони здоров'я В.Я. Кіршенблат і міський позаштатний фахівець з питань медсестринства К.В. Гончар.

ЗМІ про захід: