Новини‎ > ‎

Групи рівних для освітян - вже скоро!

опубліковано 21 груд. 2020 р., 09:11 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 22 груд. 2020 р., 05:17 ]
З жовтня по грудень 2020 року викладачі Буковинського державного медичного університету (БДМУ) Оксана Петринич (кафедра сімейної медицини), Наталя Гринько (кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка), Лілія Борейко (кафедра догляду за хворими та вищої медсестринської освіти), Олена Коротун (кафедра педіатрії та дитячих інфекційних хвороб), Яна Телекі (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб) навчалися на тренінговому онлайн-курсі «Групи рівних. Заклади вищої медичної освіти» в рамках Україно-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». Метою тренінгу було покращити навички фасилітації в учасників, щоб у майбутньому вони впровадили формат груп рівних у своїх закладах вищої освіти.
Групи рівних є одним з елементів системи безперервного професійного розвитку, який заснований на принципі «peer to peer» («рівний рівному»). Групи рівних – це можливість систематично зустрічатися з групою колег, аби, використовуючи структуровані підходи до проведення таких зустрічей, розібрати складні випадки у викладанні, здобути сучасні знання, побудувати професійні зв’язки з колегами з метою безперервного поліпшення якості медичної освіти.
І вже незабаром БДМУ стане одним з осередків, де викладачі зможуть розвивати свою викладацьку майстерність, відвідуючи «Групи рівних для освітян».

ЗМІ про захід: