Група науковців БДМУ виступила з доповідями на міжнародному науковому симпозіумі в Німеччині

опубліковано 9 лют. 2015 р., 23:54 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 9 лют. 2015 р., 23:55 ]
Науковці Буковинського державного медичного університету взяли участь у роботі наукового симпозіуму в рамках щорічного конгресу Німецької асоціації дослідження печінки (GermanAssociationfortheStudyoftheLiver – GASL), що відбувся на базі університетської клініки Технічного університету (KlinikumrechtsderIsarderTechnischenUniversitätMünchen) м. Мюнхена (Німеччина) 28-30.01.2015 року. Науковцями БДМУ представлено чотири доповіді.
Делегацію представляла завідувач кафедри сімейної медицини, д.мед.н., професор Лариса Сидорчук, професор кафедри загальної хірургії, д.мед.н. Руслан Сидорчук, доцент кафедри, к.мед.н. Андрій Паляниця, начмед лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці, к.мед.н., доцент Олесандр Плегуца, студент 4-го курсу лікувального факультету №1 Андрій Сидорчук та лікар КМУ “Чернівецька обласна дитяча лікарня №2“ Світлана Паляниця. Зацікавлені науковці, клініцисти, провідні фахівціз 19 країн світу змогли отримати інформацію про досягнення світових наукових шкіл за тематикою симпозіуму.