Доцент кафедри сімейної медицини взяв участь у роботі VII Національного конгресу патофізіологів України

опубліковано 15 жовт. 2016 р., 01:58 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 15 жовт. 2016 р., 01:58 ]
Доцент кафедри сімейної медицини С.І. Іващук взяв участь у роботі VII Національного конгресу патофізіологів України з міжнародною участю «Патофізіологія і фармація: шляхи інтеграції», присвяченого пам’яті академіка НАНУ О.О. Мойбенка, що відбувся 5-7 жовтня 2016 р. у м. Харків, на базі Національного фармацевтичного університету, і виступив з доповіддю (СИСТЕМНА ЗАПАЛЬНА ВІДПОВІДЬ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ І ЗАГОСТРЕННЯ ХРОНІЧНОГО ПАНКРЕАТИТУ І ПОЛІМОРФІЗМ ГЕНІВ IL-4 (C-590T), TNF-α (G-308A), PRSS1 (R122H), SPINK1 (N34S) ІCFTR (delF508C). Слід додати, що Конгрес патофізіологів обрав Президентом національного товариства патофізіологів України професора Анатолія Івановича Гоженко , який розпочинав свою науково-викладацьку діяльність у стінах Чернівецького медичного інституту.