Четверта онлайн зустріч «групи рівних» в БДМУ

опубліковано 8 трав. 2021 р., 01:52 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 8 трав. 2021 р., 10:04 ]
5 травня 2021 року
проведено четверту онлайн зустріч «групи рівних» (фасилітаторка – Оксана Петринич) з викладачами Буковинського державного медичного університету (Лариса Сидорчук, Тетяна Ілащук, Тетяна Амеліна, Катерина Бобкович, Наталія Давидова, Оксана Микитюк, Ірина Окіпняк, Аліна Соколенко, Юлія Репчук, Ксенія Воронюк).
Час – це ресурс, який не можна купити, найняти чи придбати. Час – це цінність, тому кожному варто оволодіти технологією організації часу і підвищення ефективності його використання. Саме для цього і існує тайм-менеджмент, головна мета якого – навчити людину робити якомога більше, мінімізувавши часові витрати, але і знизивши рівень стресу.
Учасниці групи рівних мали змогу послухати доповідачку Тетяну Казанцеву (кафедра сімейної медицини), яка всебічно та детально проаналізувала проблему (розглянуто закони часу, базові складові тайм-менеджменту, правила тайм-менеджменту), задати запитання та обмінятися порадами з власного досвіду. Під час зустрічі групи рівних було виконано вправу «Матриця організації робочого часу» та проаналізовано її результати з відповідними висновками щодо персонального тайм-менеджменту.