Анонс науково-практичної конференції ГО "Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів"

опубліковано 8 черв. 2021 р., 00:31 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 12 черв. 2021 р., 02:14 ]
Правління ГО "Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів" повідомляє, що 16 червня 2021 року о 9.30 годині відбудеться онлайн регіональна науково-практична конференція на тему: «Мультидисциплінарний підхід у наданні первинної медичної допомоги в умовах пандемії COVID-19 та постковідний період. Питання вакцинації» в рамках спільного засідання ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів».
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
Реєстрація учасників науково-практичної конференції за посиланням:  посилання тут
Якщо Ви вже зареєструвались, то повторно реєструватись не потрібно!
Приєднатися до конференції можна у день заходу за посиланням:  посилання тут

Порядок денний:
1. Вітальні слова:
- Сидорчук Лариса Петрівна, Президент ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів», завідувач кафедри сімейної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н., професор.
- Чайковська Альона Олександрівна, віце-президент ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів».
2. Сторінка практичного лікаря. Коморбідний пацієнт та COVID-19. Вакцинація проти вірусу SARS-CoV-2: стан проблеми з позиції сімейного лікаря.
- Городенська Ірина Василівна, завідувачка Горішньошеровецької Амбулаторії ЗПСМ, член Правління ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів».
3. Вакцинація SARS Cov-2: особливості щеплення імуноскомпрометованих осіб, механізми дії вакцин.
- Коваль Галина Данилівна, професор кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету, д.мед.н., професор.
4. Інгаляційні кортикостероїди в умовах пандемії COVID-19. Настанова GINA 2021.
- Сидорчук Лариса Петрівна, завідувач кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, д.мед.н., професор.
5. Метаболічна фармакотерапія у лікуванні пацієнтів із ішемічною хворобою серця та постковідним синдромом.
- Позур Наталія Зеновіївна, доцент кафедри терапії та сімейної медицини післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету, к.мед.н., доцент.
6. Фармакологічний менеджмент гострого больового синдрому: особливості використання окремих нестероїдних протизапальних засобів.
- Ткач Єлизавета Петрівна, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету к.мед.н., доцент.
7. Сезонна алергія та постковідний синдром.
- Березна Тамара Григорівна, доцент кафедри дитячих хвороб Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Вищого державного навчального закладу України «Івано-Франківський Національний медичний університет», к.мед.н., доцент.
8. Особливості надання первинної медичної допомоги хворим на хронічний коронарний синдром в умовах пандемії COVID-19.
- Чурсіна Тамара Яківна, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету к.мед.н., доцент.
9. Атеросклероз та COVID-19.
10. Різне.

З повагою,
Президент ГО "Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів"
д.мед.н., професор Л.П. Сидорчук