Анонс науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів

опубліковано 28 вер. 2017 р., 03:28 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 28 вер. 2017 р., 03:29 ]
Правління ГО "Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів" повідомляє, що 19 жовтня 2017 року в приміщенні Палацу "Академічний" Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Легенева гіпертензія: діагностика та лікування у світлі загальносвітових протоколів. Міофасциальний синдром: як розпізнати і що робити сімейному лікарю? Гострий живіт у дітей: діагностика, на що звернути увагу лікарю загальної практики».

Порядок денний:
1. Вітальні слова:
- Сидорчук Лариса Петрівна, д.мед.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».
- Крикливець Любов Григорівна, заступник начальника управління – начальник відділу організації лікувально-профілактичної роботи та охорони здоров’я дітей і матерів управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту ОЗ Чернівецької ОДА.
2. Легенева гіпертензія. Уніфікований клінічний протокол та адаптована клінічна настанова, заснована на доказах «Легенева гіпертензія у дорослих / дітей» (Наказ МОЗ України від 21.06.2016 № 614 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при легеневій гіпертензії»)
3. Міофасциальний синдром: як розпізнати і що робити сімейному лікарю?
Кривецька Інна Іванівна, к.мед.н., доцент, доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»
4. Гострий живіт у дітей: діагностика. На що звернути увагу лікарю загальної практики?
Боднар Олег Борисович, д.мед.н., завідувач кафедри дитячої хірургії та отоларингології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»
5. Інноваційний інсуліннезалежний підхід у лікуванні ЦД 2 типу.
Пашковська Наталія Вікторівна, д.мед.н., професор, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»
6. Різне.

З повагою,
Президент ГО "Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів"