Анонс науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів

опубліковано 7 вер. 2016 р., 01:50 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 7 вер. 2016 р., 01:51 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 20 вересня 2016 року в приміщенні Палацу „Академічний” Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудуться загальні збори Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практична конференція
«Профілактика серцево-судинних захворювань в практиці сімейного лікаря».

Порядок денний:
1. Основні напрямки профілактики серцево-судинних захворювань (Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Наказ МОЗ України 13.06.2016 р. № 564). – Доповідь завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професора Лариси Петрівни Сидорчук.
2. Атеросклероз: сучасні погляди на патогенез. – Доповідь доцента кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н., доцента Тетяни Василівни Казанцевої.
3. Дисліпідемії: діагностика, профілактика, лікування. – Доповідь доцента кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н., доцента Оксани Анатоліївни Петринич.
4. Неалкогольна жирова хвороба печінки. Сучасна стратегія профілактики та лікування (Адаптована клінічна настанова та Уніфікований клінічний протокол первинної медичної допомоги. Наказ МОЗ України 06.11.2014 р. № 826. – Доповідь професора кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професора Семена Віссаріоновича Білецького.
5. Різне.

З повагою,