Анонс: науково-практична конференція «Больовий синдром в практиці сімейного лікаря»

опубліковано 24 трав. 2016 р., 00:12 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 24 трав. 2016 р., 00:12 ]
Правління Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області повідомляє, що 22 червня 2016 року в приміщенні Палацу "Академічний" Буковинського державного медичного університету по вул. Шіллера, 11 (на розі вулиць Л.Українки та Шіллера) о 10 годині відбудеться науково-практична конференція «Больовий синдром в практиці сімейного лікаря» .

У програмі конференції:
1. Гострий живіт в загальній лікарській практиці. – Доповідь заслуженого лікаря України, завідувача кафедри хірургії БДМУ, д.мед.н., професора Ігора Юлійовича Полянського.
2. Паліативна медична допомога при хронічному больовому синдромі. Уніфікований клінічний протокол для закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу (Наказ № 311 від 25 квітня 2012 р.). – Доповідь завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професора Лариси Петрівни Сидорчук.
3. Менеджмент больового синдрому у практиці сімейного лікаря Великобританії. – Он-лайн лекція сімейного лікаря Тетяни Миколаївни Петренко (Ботесфорд, Нотінгем, Великобританія).
4. Біль у грудній клітці: диференціальна діагностика. Уніфікований клінічний протокол первинної медичної допомоги при стабільній ішемічній хворобі серця (Наказ № 152 від 02.03.2016 р.). – Доповідь професора кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професора Семена Віссаріоновича Білецького.
5. Слухання у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я 11.05.2016 р. «Сімейна медицина – шанс на здоров’я та значне зменшення особистих витрат на лікування». – Інформація професора кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професора Семена Віссаріоновича Білецького.
6. Різне.

З повагою,