Акція з вимірювання артеріального тиску в КМУ МП № 1

опубліковано 10 вер. 2014 р., 08:39 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 12 вер. 2014 р., 13:32 ]
10 вересня 2014 року
кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету за активної участі лікарів-інтернів спеціальності «загальна практика-сімейна медицина» під керівництвом асистента Аліни Соколенко на базі КМУ «Міська поліклініка № 1» проведено благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам з артеріальною гіпертензією.
Під час акції лікарі-інтерни вимірювали артеріальний тиск, визначали індекс маси тіла, вимірювали обвід талії, опитували пацієнтів про наявність чинників ризику серцево-судинних захворювань, надавали рекомендації про здоровий спосіб життя та модифікацію способу життя при артеріальній гіпертензії. Загалом за період проведення акції виміряно артеріальний тиск у 57 осіб, у 27 з яких мало місце його підвищення. Пацієнтам надані рекомендації про здоровий спосіб життя та профілактику артеріальної гіпертензії, у т.ч. за допомогою пам’яток.

ЗМІ про акцію: