Акція з вимірювання артеріального тиску

опубліковано 14 вер. 2017 р., 23:38 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 15 вер. 2017 р., 10:31 ]
14 вересня 2017 року
з нагоди Всесвітнього Дня серця (відзначається 29 вересня) співробітники кафедри сімейної медицини (доценти Оксана Петринич і Тетяна Казанцева, асистенти Аліна Соколенко, Маріанна Сем’янів, Юлія Яринич) ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» за активної участі студентів 3 групи 6-го курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» традиційно провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам КМУ «Міська поліклініка № 3».
Під час акції студенти вимірювали артеріальний тиск, обвід талії, визначали індекс маси тіла, опитували пацієнтів про наявність чинників ризику серцево-судинних захворювань, надавали рекомендації про здоровий спосіб життя та модифікацію способу життя при артеріальній гіпертензії, у т.ч. за допомогою кольорових пам’яток. Загалом за період проведення акції артеріальний тиск виміряно 94 пацієнтам. До лікарів первинної ланки скеровано 29 осіб з підвищеним артеріальним тиском.