Акція з нагоди Всесвітнього дня здорового харчування

опубліковано 15 жовт. 2018 р., 12:17 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 жовт. 2018 р., 09:59 ]
10 жовтня 2018 року
з нагоди Всесвітнього дня здорового харчування (відзначається щороку 16 жовтня з метою залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві) співробітники кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (доценти Тетяна Казанцева, Оксана Петринич, асистент Маріанна Сем’янів) за активної участі студентів 1 групи 6-го курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» провели благодійну акцію з навчання відвідувачів Комунального некоменційного підприємства «Міська поліклініка № 3» правилам здорового харчування.
Студенти радили пацієнтам вживати лише натуральні продукти (напівфабрикати, продукти з безліччю консервантів, барвників, підсилювачів смаку не вписуються в систему здорового харчування), споживати менше рафінованих продуктів, більше білку, їсти щодня фрукти і овочі, використовувати рослинні олії, обмежити вживання швидких вуглеводів та солі, пити достатньо води тощо.