Акція з нагоди Всесвітнього дня серця

опубліковано 12 вер. 2019 р., 02:14 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 вер. 2019 р., 01:47 ]
12 вересня 2019 року
з нагоди Всесвітнього дня серця (відзначається 29 вересня) співробітники кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (доценти Тетяна Казанцева, Оксана Петринич, асистент Маріанна Сем’янів) за активної участі студентів 31 групи 6 курсу медичного факультету № 2 та 49 групи 6-го курсу медичного факультету № 3 спеціальності «Лікувальна справа» традиційно провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам Комунального некоменційного підприємства «Міська поліклініка № 3» Чернівецької міської ради.
Під час акції студенти вимірювали артеріальний тиск, обвід талії, визначали індекс маси тіла, надавали рекомендації щодо раціонального харчування. Загалом за період проведення акції артеріальний тиск виміряно 42 пацієнтам.