Акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертонією

опубліковано 8 трав. 2019 р., 05:12 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено ]
8 травня 2019 року
з нагоди Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертонією (відзначається 11 травня) співробітники кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (завідувач кафедри, професор Лариса Сидорчук, доцент Оксана Петринич, асистенти Аліна Соколенко та Маріанна Сем’янів) за активної участі студентів 1 та 9 груп 6 курсу медичного факультету № 1, 46 групи 6-го курсу медичного факультету № 3 спеціальності «Лікувальна справа» традиційно провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам Комунального некоменційного підприємства «Міська поліклініка № 3».
Під час акції студенти вимірювали артеріальний тиск, обвід талії, визначали індекс маси тіла, надавали рекомендації щодо раціонального харчування. Загалом за період проведення акції артеріальний тиск виміряно 46 пацієнтам.