Акція з нагоди Дня контролю артеріального тиску

опубліковано 13 вер. 2016 р., 03:24 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 13 вер. 2016 р., 22:58 ]
13 вересня 2016 року
з нагоди Дня контролю артеріального тиску співробітники кафедри сімейної медицини (завідувач кафедри, професор Лариса Сидорчук, доценти Оксана Петринич і Тетяна Казанцева, асистенти Маріанна Сем’янів та Аліна Соколенко) ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» за активної участі студентів 3 групи 6-го курсу спеціальності «Педіатрія» медичного факультету № 4 традиційно провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам з артеріальною гіпертензією.
Під час акції студенти вимірювали артеріальний тиск, обвід талії, визначали індекс маси тіла, опитували пацієнтів про наявність чинників ризику серцево-судинних захворювань, надавали рекомендації про здоровий спосіб життя та модифікацію способу життя при артеріальній гіпертензії, у т.ч. за допомогою кольорових пам’яток.
Загалом за період проведення акції артеріальний тиск виміряно 102 пацієнтам.