Акція "Життя та здоров'я - найбільші людські цінності"

опубліковано 8 черв. 2015 р., 11:42 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 14 черв. 2015 р., 03:45 ]
8 червня 2015 року в парку Жовтневий у Чернівцях співробітниками Буковинського державного медичного університету проведено акцію "Життя та здоров'я - найбільші людські цінності" з нагоди Дня медичного працівника. Під час акції усі бажаючі мали можливість безкоштовно проконсультуватися у лікарів-співробітників БДМУ: сімейного лікаря, дерматовенеролога, кардіолога, ендокринолога, імунолога, педіатра, гастроентеролога, офтальмолога та ін. Від кафедри сімейної медицини участь в акції взяли доценти Тетяна Василівна Казанцева та Оксана Анатоліївна Петринич, клінічний ординатор Юлія Василівна Репчук, магістрант кафедри Максим Петрович Сумарюк.

Сайт Буковинського державного медичного університету
"Від і До"