Акція "Життя та здоров'я - найбільші людські цінності"

опубліковано 3 черв. 2014 р., 13:43 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 9 черв. 2014 р., 01:02 ]

3 червня 2014 року
у парку «Жовтневий» науковці Буковинського державного медичного університету надавали консультації мешканцям міста в рамках благодійної акції «Життя та здоров'я - найбільші людські цінності». Прийом проводили сімейний лікар, педіатр, ендокринолог, кардіолог, імунолог, алерголог, гастроентеролог, нефролог та ревматолог.
Від кафедри сімейної медицини в акції взяли участь професор Лариса Петрівна Сидорчук, доцент Оксана Анатоліївна Петринич та асистент Аліна Андріївна Соколенко.
Як пояснює помічник ректора з іміджевої політики Буковинського державного медичного університету, професор кафедри психології та соціології Алла Борисюк, напередодні професійного свята – Дня медичного працівника – у такий спосіб медики-науковці демонструють відданість своєму покликанню.

ЗМІ про акцію: