97-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького персоналу ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»

опубліковано 15 лют. 2016 р., 23:32 Петринич Оксана Анатоліївна ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 лют. 2016 р., 08:42 ]
15 лютого 2016 року
розпочала роботу 97-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького персоналу вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». На секційному засіданні «Актуальні питання внутрішніх хвороб» заслухано наукові доповіді співробітників кафедр «сімейної медицини», «пропедевтики внутрішніх хвороб», «внутрішньої медицини», «догляду за хворими та ВМО», «внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання», «внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб». Доповідачі представили матеріал на високому науковому рівні з використанням сучасних інформаційних технологій.